PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30687}

Lakier do włosów

Hairspray
5,8 4 375
ocen
5,8 10 1 4375
7,2 8
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

przeciętny musical, zastanawiam sie tylko czy moją opinię zmieniłoby to, gdybym obejrzała ten film "jak Bóg przykazał";) a nie w Internecie/.
wrażenia ogólnie : ok
podejrzewam, ze o "sławie" remake'u zadecydowała obsada, gdzie w oryginale słabo.

ocenił(a) film na 6
Briar_Charming

"jak Bóg przykazał"

Od tyłu?

ocenił(a) film na 7
Briar_Charming

Nie popadajmy w przesadę.
Film jest dobry.
Ja szczerze mówiąc, uśmiałam się na tym filmie i nie spodziewałam się, że obejrzę go do końca (gdyż wpadłam na niego całkiem przypadkiem, przeskakując z kanału na kanał).
Przyjemny film i mnie osobiście się spodobał :)
Greets!

ocenił(a) film na 9
Briar_Charming

Bardzo, ale to bardzo mi się podobał. Jak dla mnie świetna rozrywka, ideał na poprawę nastroju (choć nie obyło się też bez nudnawych momentów) [fakt, że dba o dobrą zabawę redukuje negatywne odczucie ;) ] Oprócz tego pozytywna muzyka, to zdecydowanie film napawający optymizmem. Również trafiłam na niego przypadkiem, ale to całe szczęście ! Za każdym razem, kiedy go oglądam bawi i rozśmiesza. To nie była jednorazowa przygoda - z pewnością do niego wrócę ;D

ocenił(a) film na 7
Briar_Charming

Jak zwykle obejrzałam dziś z przyjemnością:) I jak na mój gust obsada legendarna.
Debbie Harry! Ruth Brown! Divine!! I kilku innych muzyków. To nie są "sławni" aktorzy. To są ikony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones