PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

Gdyby każdy przystojny,utalentowany,młody chłopak mógł się zakochać w grubasce ... :)
Często musicalowe filmy są przydługie,a piosenki po czasie męczą, w tym przypadku ta wada nie występuje :)
Nie rozumiem co ci biali ludzie mieli do murzynów, przecież od dawien dawna wiadomo, że to oni lepiej od nas tanczą i śpewają , mają coś takiego w swoich ruchach płynnego już w genach :) a co do lat 60' kobiety były zdecydowanie bardziej kobiece, seksowne i powabne :) nie rozumiem ... kiedy zaczęło się bardzo dużo mówić o równouprawnieniu one pomyślały chyba,że też mogą chodzić cały tydzień w jednych jeansach , jeść wszystko co jest w lodówce i brać kąpiel co 5 dni , podobnie jak mężczyźni :)
9/10

ocenił(a) film na 8
helvetti

Niechęć białych do czarnych nie wynika z tego że Murzyni lepiej tańczą. Chodzi ogólnie o rasizm, o to że biali od dawien dawna uważają się za lepszych niż czarni. Obejrzyj sobie 'Czas zabijania' albo kilka odcinków 'American Dreams'. Po prostu biali uważają że czarni nawet nie mają prawa przebywać z nimi dlatego był ten 'Czarny dzień' a nie dlatego że Murzyni lepiej si.ę ruszają

ocenił(a) film na 9
klaudiar26

nie zrozumiałaś tego co napisałam.

ocenił(a) film na 8
helvetti

w takim razie oświeć mnie skoro nie zoruzumiałam

ocenił(a) film na 9
klaudiar26

nie napisałam tego w kontekście , że "biali" są zazdrośni o tanieć "czarnych", stwierdziłam tylko,że ci drudzy lepiej się ruszają...

użytkownik usunięty
helvetti

do: klaudiar26,
Porażka... Ludzie uczcie się czytać ze zrozumieniem do cholery! Już pal licho te orty. Nie zrozumie ci taki tekstu, a potem się jeszcze wielce burzy. Jeżeli nie rozumiesz tak prostego tekstu, to polecam elementarz.

"Nie rozumiem co ci biali ludzie mieli do murzynów, przecież od dawien
dawna wiadomo, że to oni lepiej od nas tanczą i śpewają" - ?

ocenił(a) film na 9
kashubx

nie bulwersuj się pełen chill

helvetti

ok, ok

.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones