PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

Po co nagrywać kolejny raz to samo ... |:
Przecież Hairspray z 1988 roku nie jest taki zły !

bezsens.
A film nie jest genialny ...

amiga_822

Powodem będzie chyba ogromny sukces scenicznej wersji "Lakieru do włosów". W 2002 roku wystawili musical na Broadwayu i publiczność pokochała to przedstawienie. A duża publika to duuuża kasa!! Oby film nie okazał się porażką na miarę "Dreamgirls". Soundtrack z wersji scenicznej "Lakieru..." jest bardzo ciekawy, "och mama, wellcome to the 60's". Ja czekam na te 60's!!

ocenił(a) film na 7
mr_Face

Jak brzmi znane przysłowie: ?Jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę?!

Mr__Angel

też to chciałam napisać ;)
znana historia + obsada złożona z samych popularnych aktorów = gwarantowany sukces komercyjny

ocenił(a) film na 7
smerfetka

Co do gwarantowanego sukcesu komercyjnego to nie byłbym taki pewny. Może się zdażyć, że film jest kiepski, albo poprostu z jakiegoś innego powodu, film nie przyniesie ogromnych zysków. Ale jak się mówi: Pożyjemy zobaczymy, ja napewno pójdę na ten film do kina! (przepraszam za błędy powtórzeniowe) :)

amiga_822

No ja też oczywiście nowy obejrzę. :P
Ze względu na aktorów jedynie ,bo cała ta historia nie za bardo mi się podobała. :\

ocenił(a) film na 7
amiga_822

Szczerze mówiąc, to ja bym na ten film nie zwrócił uwagi gdyby nie aktorzy.

amiga_822

http://www.myspace.com/hairspray

fajna strona;)

A pytanie do Was mam. Widział ktoś tą pierwszą wersję HAIRSPRAY. W FILMIE kiedyś był ranking na obciachowe filmy, które każdy widział, ale do tego się nie przyznaje i HAIRSPRAY był tam między innymi. Pozdrawiam;)

mr_Face

No ja widziałam. ;]
Obciachowe - czy ja wiem. :P
Film robiony na lata 60. więc wiadomo ,że trochę obciachowe być musi. :P

ocenił(a) film na 10
amiga_822

Zależy co kto lubi,dla mnie to nie jest obciachowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones