PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

3/10

użytkownik usunięty

Nie podobał mi się. Film zrealizowany bez polotu, takich historii była masa. Amerykański sen spełnił się dla głównej bohaterki w tak przewidywalny sposób, że widz nie mógł czuć się pozytywnie zaskoczony.

Człowieku,a czego Ty oczekujesz od musicalu!?

użytkownik usunięty
yellow_truck_airlines

Tyś widział musical typu West Side Story (10 Oscarów), Moulin Rouge czy Chicago? Nie mamy o czym rozmawiać widzę skoro uważasz ten film za godny miana musicalu.

ocenił(a) film na 7

To cukierkowy, pozytywny musical i nie widze żadnych powodów dla których miałby zostac wykluczony z tego gatunku. ;) Jest ładnie zrobiony i dobrze zagrany, a nieszczególnie głęboka fabuła prawdopodobnie leżała w zamierzeniu twórców. Troche luzu. ;)
A co do Moulin Rouge - podobnie jak w Hairspray na uwagę zasługuję głownie muzyka, wykonanie i aktorstwo - jeśli o scenariusz chodzi do esencja Amerykańskiego patosu. Nie widze powodów aby wynosic ten film na piedestał.

Przykro mi to mówić... ale dla mnie film był beznadziejny. Oglądałam go tylko raz- w kinie. I nie mam zamiaru go więcej oglądać... nudziło mi sięstrasznie. Ale jesli sięinnym podobał, to fajnie. Mnie osobiscie nie przypadł do gustu.

Film strasznie nudny, nie podobał mi się i nie mam zamiaru oglądać go jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones