PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

na TVN. Totalna porażka. Bzdura do potęgi n-tej. Co to właściwie jest i do kogo adresowane. Takie filmy powinno się kasować by nie zostały dla potomnych. Oglądam to tylko dlatego bo ciekawi mnie co tu jeszcze się może gorszego wydarzyć niż dotychczas. Absolutne 0/0

użytkownik usunięty
Rhett_Butler

Arcydziełem ten film nie jest, ale na pewno nie jest gorszy od wielu innych niepotrzebnych i bzdurnych flmów, których jest coraz więcej w światowym kinie.

Nie jest to żadne wielkie kino, ale całkiem przyjemnie się ogląda no i Travolta w roli mamuśki jest świetny.
Jak już pisano jest wiele innych gorszych filmów ;)

ocenił(a) film na 4
DorkaEm

Masakra, dałam 3/10 głównie za Michelle Pfeiffer. Infantylne i nie śmieszne.

użytkownik usunięty
DorkaEm

Travolta świetny tylko główna bohaterka nie.
Ale da sie obejrzeć;)

ocenił(a) film na 3
Rhett_Butler

zgadzam sie:) dla mnie tez ten film to gniot:)

ocenił(a) film na 3
Rhett_Butler

dupy nie urywa...

ocenił(a) film na 6
Rhett_Butler

Czy ja wiem? Takie...słodkie, milutkie, kolorowe, da się obejrzeć. Ja dałam 6 ze względu na Johna:-)

ocenił(a) film na 5
Rhett_Butler

No dużo w tym racji niestety, ciężko dotrzeć do końca..aż sam się zastanawiam czemu dałem taka wysoką ocenę, może ze względu na obsadę...bo na pewno nie na oczywisty morał i naukę płynącą z filmu.

ocenił(a) film na 8
Rhett_Butler

A mi się podobał.
Kiedy siadam, by obejrzeć coś w stylu "Hairsprayu", to nie po to, żeby zobaczyć jakieś szczególnie wytrawne kino, a po seansie oddać się rozmyślaniom na tematy egzystencjonalne.
Fabuła typowa do bólu, ale i tak dałam 8/10 - fakt, że przede wszystkim za piękne stylizacje i scenografię, z resztą muzyka też mi się podobała. Nawet Zac mnie nie wkurzał. Lubię wracać do tego filmu.
Lepiej obejrzeć to niż kolejną "komedię" z kretyńskimi żartami o seksie, przy której lepiej nic nie jeść, bo grozi to wymiotami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones