PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 141
ocen
5,9 10 1 34141
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

Najpierw propozycję do roli Link'a Larkin'a dostał Christopher Stringini czyli krócej Richie z US5. Ale jednak odmówił, gdyż stwierdził, że kariera muzyczna i kumple z zespołu sa waźniejsi. W końcu rolę dostał Zack Efron.

Lady_Kaati

W sumie to nie ma wielkier różnicy... obydwoje nieciekawi...

lucek92

Jednak uważam że i tak lepiej. Zac jest chociaż trochę mniej obciachowy od tych całych US5 (nic do nich nie mam) a poza tym jak narazie jest mało znany a jak już się go wspomina to od razu przychodzi na myśl "high school musical" bo chyba to była jak narazie jego najlepsza rola(nie licząc filmu gdzie grał autystyczne dziecko bo na prawde tamta rola była też nie zła - nie pamiętam dokłądnie tytułu). Dlatego jestem strasznie ciekawa tego filmu. Chciałabym zobaczyć w komplecie wszystkie "gwiazdy nastoletniego kina" jak w tym przypadku - Brittany Snow, właśnie Zac Efron, Amanda Bynes a także zawodowego aktora filmów wszystkiego rodzaju Johna Travolte(to chyba będzie najciekawsze - zobaczyć go jak się "wtopił" w role kobiety).
Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Czy ten film będzie w kinach czy tylko na DVD?

'za błędy przepraszam'

ocenił(a) film na 9
fikurek

pewnie w kinach, ale mozeliwe ze nie u nas...

a i jeszcze jedno: Zac Efron jest milion razy mniej obciachowy niż Richie z US5 a w ogole jakiej karierze tu mowa, bo gosc nawet juz nie jest w zespole chyba?;/

ocenił(a) film na 8
Lady_Kaati

eh, nikt żadnej propozycji nie dostał. po prostu christopher, jak i zac oraz tyler hilton zostali zaproszeni na specjalny casting. rolę zgarnął zac. ja osobiście uważam to za słuszny wybór - widziałam fragmenty filmu, słyszałam jak śpiewa i jest po prostu IDEALNY do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones