PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

nie ogladajcie tego... nie warto, ja ogladalam High School Musical to bylo ok. High School Musical 2 juz takie o ale tez fajne. ale TO TO JUZ PRZeSAdA!!!

ocenił(a) film na 7
dzialo_kaliber_44

Nie Porownoj high school musical do hairspray bo tu nie ma czego porownywac high school jest napisany dla nie znajacych sie na musicalu dzici i nastolatkow. Hairspray przedstawia troszke wyzsze muzyczne wartosci.

ocenił(a) film na 7
valentine

No tu się zgodzę. Na dodatek jest to remake filmu z 88 roku więc COŚ w tym musi być....

ocenił(a) film na 7
Bobby_Darin

Znam jeszce ambitniejsze musicale na których nasza osóbka któraz rozwinęła ten temat też pewnie by zasnęła bo są "nudne"... TO jest : Chicago, Kabaret, Deszczowa Piosenka, no jeszcze filmy z Marilyn Monroe. Ale nieeeeee to zbyt nudne
to jest ten SAM POZIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Bobby_Darin

a jeszcze..... High School Musical to jest DNO to jest dopiero dno... TO DNO DNA DNA. Obejrzałem i stwierdziłem że pieniądze niepotrzebnie tracę za prąd który dopływa do komputera i jeszcze za kino później

Bobby_Darin

a kto ci kazał oglądać? mogłeś przerwać w połowie, jeżeli tak bardzo ci się nie podobało.

ocenił(a) film na 7
Siaska_3

No w zasadzie nikt ale jako osoba która KOŃCZY COKOLWIEK ZACZYNA to chciałem skończyć żeby móc wyładować swoje obrzydzenie na forum na filmwebie bo to jest chyba najpożądniejsza strona o filmach jaka istnieje.

ocenił(a) film na 10
Bobby_Darin

zgadzam się codo tego, że filmweb "to jest chyba najpożądniejsza strona o filmach jaka istnieje"
Jeśli chodzi o pierwszą część HSM to była taka dla zdziciałej młodzieży, ale zasługuje na 5/10, ale druga część jest beznadziejna. Hairspray jest bardzo fajny, nieźle ogląda się go bez lektora i napisów, można english poćwiczyć. Uwielbiam Pfeiffer poza tym. Jeszcze apropos HSM to lekka przasada porównywać "to" do Chicago itp.

ocenił(a) film na 8
Kaczka_Kamil

jeśli już, to najpoRZądniejszy...

A co do filmu, to myślę, że świetny remake. Powiedziałabym nawet, że lepszy od pierwowzoru. A HSM... nie warto tego brać na serio:)Owszem, przyjemnie się ogląda i nie mam temu filmowi nic do zarzucenia (no, może oprócz fanów uznających HSM za najlepsze, co może spotkać musical), bo nie próbuje być jakimś arcydziełem, tylko fajnym filmem dla nastolatków... takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
dzialo_kaliber_44

Ja tez obejrzałam high School musical i miałam podobne odczucia ten filmik ( bo to jedyne określenie jakie mogę użyć) jest żałosny. Aczkolwiek dotrwałam do końca chociaż by po to żeby potem moc porównać to coś do musicali:))

ocenił(a) film na 7
valentine

No właśnie... Moje drogie kwiatuszki.... Grzecznie nie można się odezwać? Ta Pani dostaje ode mnie Order Stokrotki i Przypinkę Pozzytywnego myślenia bo chyba jest trzecią osobą z którą się absolutnie zgadzam.. do następbnego napisania i ni dąsajcie się :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

valentine

Szacunek. Ja nie dotrwałam nawet do 10 minuty filmu..

ocenił(a) film na 7
wikcwik

ale się cieszę. są widać osoby o wyrobionym guście. :):):):):):):)

ocenił(a) film na 7
Bobby_Darin

I Lakier do włosów i HSM mi się podobały. Co prawda nalezą do różnych skal ocen jak dla mnie ale oba są niezłe. Z tym, że Lakier... jest bardziej prawdziwy. I to jest taki prawdziwy musical. A HSM jest dla rozrywki. Przynajmniej dla mnie. A i to że lubię HSM nie znaczy że nie lubię też dobrych filmów i nie znaczy to też że nie mam wyrobionego gustu.

ocenił(a) film na 7
piratka4

Rozumiem cię dobrze. Ja szukam nadal jakiś innych jeszcze musicali i co znajdę to się coraz bardziej zawodzę. nowych musicali jest coraz mniej. jedyne naprawdę dobre cosie można znaleźć teraz chyba tylko w teatrze.

ocenił(a) film na 8
Bobby_Darin

High School Musical to film przeznaczony dla nastolatków. I po prostu przemyca nieco słabe dostosowane do wieku odbiorców wartości. Trudno zaklasyfikować film do musicalu w ogóle. "Lakier do włosów" posiada niebanalne gwiazdy - Christpher Walken, John Travolta i Michelle Pfeiffer - jest to dowód że film kręci się na poważnie, z rozmachem i jest to kino dla odbiorców musicalu właściwego. Opowieści z "High School Musical" zwykła przygoda muzyczna dla nastolatków. Ale daleko droga do nazwania filmu dnem. Miał być kinem dla tegoż wieku i zbytnio niewykraczać poza ustalone wcześniej granice. Banalnie, słabo (jesli chodzi o aktorów), bez jakichkolwiek wykroczeń poza bariery - film sukces osiągnął. Więc tutaj swoją rolę spełnił. A o to z góry chodziło Disneyowi.

ocenił(a) film na 1
akira894

Cóz....ani HSM ani Hairspray nie zaliczają sie do grona dobrych filmów. zgodze się z autorką tematu - HSM ujdzie ale Hairspray to dno. Totalne !
HSM siedząc z dobrą ekipą da się obejżeć z uśmiehcem na twarzy. Nie można jednak powiedziać tak o Hairspray. Zawsze choćby film był niewiem jak nudny- obejże go do końca. Tu nie dałam rady. Wyłączyłam w połowie.
Dlaczego? Bo to wszystko było takie sztuczne, przewidywalnie i zmulone. Nic po prostu NIC tam się nie działo. A piosenki? Ja już chyba wole słuchać jęków gosi andrzejewicz =/

użytkownik usunięty
dzialo_kaliber_44

jak dla kogo, dla mnie HSM jest gorszy ;/

ocenił(a) film na 7

no właśnie:) jak dla kogo ale tutaj się z tobą zgodzę. Ale HSM trzeba oceniać pod innym względem. Ale to tylko moje zdanie:)

ocenił(a) film na 7
piratka4

Bardzo słuszne stwierdzenie... HSm to film dla młodzieży... Przeznaczony dla publiczności poniżej 18 lat
A Hairspray to film dla +12 wg. mnie....

dzialo_kaliber_44

Film świetny zabawny lekki a mimo to z jakimś przesłaniem. Szacunek dla Travolty nadal w formie czy bije w mordę, tańczy, śpiewa, a nawet w roli kobiecej :) przekonujący pełna profeska.

ocenił(a) film na 6
dzialo_kaliber_44

Obejrzałam ten film, bo kocham musicale. Co prawda to prawda. Nie ma co porównywać z np. Chicago. film stworzony raczej dla fanów HSM, choć uważam zę jest od niego wiele lepszy. Travolta jak zwykle pokazał klasę, za to wielki plus.;] Muzyka również niczego sobie. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones