PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 142
oceny
5,9 10 1 34142
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

Totalne dno

użytkownik usunięty

Najgorsza rola Travolty.

Cóż czy najgorsza rola Travolty to nie wiem bo widziałam tylko jeden film z jego udziałem i to jest właśnie Lakier. ( Wiem że muszę nadrobić). Ale dla mnie to jest najgorsza rola Michelle Pfeiffer.. Uwielbiam ją widziałam z nią kilkanaście filmów i ten właśnie film jest dla mnie najgorszy.

Anaissa

Uwielbiam i Travoltę i Michelle, są boscy, ale w ogóle nie wiem co na celu miała kreacja Travolty w tym filmie. Czy nie lepiej jakby matką była normalnie kobieta? O co w tym chodzi, bo tego nie skumałam. Film fajny nawet, Michelle uwielbiam, jest prześliczna w tym filmie, choć ciut mi nie pasuje, ale Travolta w roli kobiety to dla mnie porażka.

Dzidzileyla

Po prostu przy roli matki Tracy się utarło, że tradycyjnie gra ją facet :)

ocenił(a) film na 7
ciotkaEliza

Dobrze wiedzieć, bo też miałam wrażenie, że ładowanie na Travoltę przez 4 godziny charakteryzacji ważącej 13kg mija się z celem. Jego nazwisko ciągle przyciąga, więc mogę zrozumieć ludzi rozczarowanych tą rolą.
Film za to jest muzycznie fantastyczny i osadzony w klimacie klasyka jakim niewątpliwie jest "Grease" - być może stąd też Travolta ;)

ocenił(a) film na 1

zgadzam sie, Travolta i Michelle pokpili sprawe wystepujac w takim shicie.

ocenił(a) film na 9
leoncio100

Ten film ma w ogóle świetną obsadę: oprócz Travolty i Michelle Pfeiffer występują przecież jeszcze James Mardsen, Queen Latifah, Christopher Walken. I z tym "shitem" bym nie przesadzała, film warsztatowo bije na głowę większość współczesnych adaptacji musicali, jest świetnie zagrany, roztańczony i niesamowicie optymistyczny. Jak to jest, że u nas filmy dobre to tylko te, w których jedna połowa bohaterów ginie a druga ląduje w wariatkowie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones