Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

Aż szkoda patrzeć na to, co się z nią teraz dzieje. Możemy na bieżąco obserwować to, jak spada na
samo dno.

Lucas207

Biedna dziewczynka zniszczona przez sławę i pieniądze. Co ona teraz zrobi ?! Umrze z głodu !

Binula

a skąd ta choroba się u niej wzięła?

Anzelma112

ciekawe czy już wyszła

sourwolf

Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Podobnie jest teraz z Miley Cyrus.

sourwolf

A taka fajna i sympatyczna aktorka z niej była - szkoda mi jej. Wiadomo, że to wina choroby, ale teraz pozostało już tylko oglądać z nią stare filmy, kiedy jeszcze była "normalna".

Neils

Jeszcze nic straconego bo dziewczyna w końcu wychodzi z tej choroby i zachowuje się już całkiem normalnie więc może wrócić do dawnych zajęć tak jak to zrobiła Britney Spears która też przechodziła to samo. Sam fakt że będzie brała udział w przyszłym sezonie tańca z gwiazdami daje nadzieje na wielki powrót :)

kamil_madel

Miejmy nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży :)

Neils

Dokładnie. Chciałbym ją jeszcze gdzieś zobaczyć. Szkoda dziewczyny...

kamil_madel

Według mnie to nic pewnego, Amanda ma okresy gdy już jest lepiej, zachowuje się i wygląda w miarę normalnie a zaraz znowu jest coś nie tak, mam wrażenie, że ona ma jakieś "napady" przez które nie może wyjść na prostą.

gamertr

Amanda już nie bierze!

gamertr

Pewnie jak leki przestaje brać i one po jakimś czasie dopiero przestają działać to wraca jej prawdziwe ja.

gamertr

może ma chorobe dwuafektywną dwubiegunową?

Weronka90

Z tego co wiem to ma schizofrenię, ale mój post był pisany 7 lat temu, jak chyba krążyły plotki, że to od narkotyków głównie i nie było potwierdzenia żadnego

gamertr

niby czytałam że zdiagnozowali u nieh schizofrenie i chorobę dwubiegunową i od 2010 nie pojawiła się na ekranie,ale co ta sława robi z młodymi ludźmi a mogła być z niej dobra aktorka komediowa

sourwolf

z tej mąki już raczej chleba nie będzie
https://www.youtube.com/watch?v=yJ41VD_WEZw
pierwszy wywiad od kilku lat... wygląda jakby miała, ze 40 na karku, nadwaga, operacje plastyczne... bardziej wygląda jak zajeżdżony milf z branży xxx, a przecież ma 31 lat.

Odnoszę wrażenie, że jakieś bronienie się chorobą psychiczną to najdurniejsza z wymówek. Jakby naprawdę była chora i to by się zamknęła gdzie trzeba, trzymała rodziny, a nie robi z siebie drugą Lohan... ćpanie, konflikt z prawem, operacje plastyczne i wymówka "jestem chora"... tiaaaaaa. Jeszcze się okaże, że to ona jest naprawdę matką smoków :D

___ice___

szkoda, że tak łatwo jest oceniać:) poczytaj sobie lepiej o Danie Schneiderze i jaką krzywdę psychiczną jej wyrządził. Dziewczyna od najmłodszych lat była molestowana i zmuszana do różnych rzeczy, a teraz jest ubezwłasnowolniona przez własną matkę, która wydaje jej pieniądze na prawo i lewo

Aaron_Burr_Sir

szczerze to już nie wiadomo w co wierzyć... 4 lata temu prawie to była jeszcze inna sytuacja. Teraz to już w ogóle po tych zdjęciach, które widziałem ostatnio akurat to nie wiadomo co sądzić. Bo oglądałem Easy A na N i aż tak rzuciłem okiem czy Amanda jeszcze żyje. Można uznać, że nie i po tym co czytałem gdzieś w głębszych zakamarkach internetów to ciężko stwierdzić co z nią było faktycznie nie tak siedząc w Polsce przed ekranem monitora, lecz z jakiegoś tam życiowego doświadczenia wydaje mi się, że od narkotyków trochę w głowie się poprzestawiało (o ile to nie była choroba psychiczna). Przykre, że młoda osoba przestała istnieć praktycznie od 10 lat, a jak widać potrafiła być znana na drugim końcu świata.

sourwolf

Na dno... Jest po prostu chora psychicznie, ma schizofrenię. Po raz kolejny trafiła do szpitala po tym jak chodziła nago po ulicy Los Angeles próbując wsiąść do cudzego samochodu. W mojej rodzinie jest kobieta w podobnym wieku dotknięta tą chorobą więc wiem co to znaczy. Choroba ujawniła się podczas jej studiów ktore musiała przerwac z tego powodu. Tej choroby nie da sie wyleczyc, chory a przede wszystkim jego otoczenie musi sie z nia zmagac do konca życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones