Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

Poczytałem trochę o tym co spotkało Amandę i tak sobie myślę a co jeśli to kolejna ofiara masonerii ( iluminatów ) którzy rządzą show biznesem i mają przecież w łapach branżę filmową ? Może to oni wykreowali ją na ćpunkę i schizofreniczkę która ma paranoje ? Przejdę to newsów na jej temat .Więc zaczęło się od tego że Amanda chciała rzekomo podpalić dom ale także rozpalić ognisko na podjeździe domu sąsiadki swoich rodziców ,co było dalej podpaliła własne spodnie i zaczęła się tarzać po trawniku .Potem trafia na obserwację do szpitala psychiatrycznego ? Czemu zaraz do szpitala psychiatrycznego bo chciała rozpalić ognisko na trawniku domostwa ? A czemu nie przesłuchała jej policja albo nie sprawdzono co nią kierowało ? Zresztą w szpitalu też miała paranoje .Schizofrenia paranoidalna czyli że jest cały czas obserwowana i tego się bała młoda aktorka .Przed tą akcją z podpaleniem podobno w hotelu zdemolowała pokój a bardziej pozostawiła w nim bajzel a nie demolkę .Chociaż powyrywała wszystkie czujniki przeciwpożarowe i pozasłaniała okna czy to takie dziwne ? A może dlatego odeszła od aktorstwa bo nie chciała być marionetką w rękach iluminatów i ich kolejną ofiarą która będzie grała tak jak jej każą ? No ale przejdę dalej w plotkach piszą że to rodzina przyczyniła się do jej operacji plastycznych a bardziej matka która mówiła jej że jest brzydka i nieładnie wygląda .Amanda oskarżała po wyjściu ze szpitala ojca że w dzieciństwie molestował ją seksualnie i także wmawiał jej dręcząc ją że jest brzydka .Dziewczyna może dlatego sobie zrobiła te wszystkie zmiany ? Co dalej w szpitalu na obserwacji mówiono że jest agresywna że ciągle boi się że jest obserwowana i ktoś na nią patrzy .Było coś wzmianka że robi sobie jakieś znaki powiązane z diabłem ;/ A co jeśli ona serio odeszła tak naprawdę z aktorstwa bo masoneria chciała by ona była taką ich podwładną jak zrobili sobie przykładowo z Eminema , Rihanny , Biebera czy Emmy Watson lub Lady Gagi ? Może Amanda nie chciała pokazywać na zdjęciach ich gestów ( znaków ) i dlatego ją zniszczyła prasa i media ? Zastanówcie się tak samo zniszczyli Michaela Jacksona i zrobili z niego pedofila przed śmiercią .Tak więc zniszczył świat show biznesu i Amandę .Co do plotek dziewczyna po wyjściu ze szpitala znowu miała akcje różne takie jak wyrzucenie ze szkoły bo na przerwach paliła marihuanę i całkowicie ujarana przychodziła na zajęcia , co dalej prosiła koleżanki i im płaciła za to żeby odrabiały za nią prace domowe .Co dalej napisała na Twiterze że ma wszczepiony w głowę mikroczip który kontroluje to co robi i jak postępuje i że to ten mikroczip kazał jej napisać jedną z plotek że była w dzieciństwie molestowana przez własnego ojca .Co do tego mikroczipa to może to nie do końca jej wymysły chore i jakieś brednie osoby z paranoją ? Bo jak czytałem o Illuminati to oni dążą do tego i zamierzają stworzyć świat ( aglomeracje ) w którym każdy by miał wszczepiony mikroczip kontrolujący to co robi i jak postępuje .Tak więc może ktoś uzna to za chore i za głupotę ale tak myślę że może ktoś jej kazał i to napisać ale kto jej uwierzy skoro jest napisane wszędzie że ma schizofrenię ? Może ta młoda aktorka nie bała się paparazich tylko tego że zostanie zabita bo nie chciała dalej uczestniczyć w świecie show biznesu i nie była poddaną marionetką w rękach iluminatów ? Może tak napisali do gazet i do mediów podali że bała się ciągle paparazich bo co mieli napisać prawdę ? Ale prawda mogła być taka że mogła bać się że zostanie puknięta przez kogoś pod hotelem albo jak będzie szła ulicą .Skąd mamy pewność że ona tak nie chciała naprawdę być obserwowana i żeby robili jej zdjęcia z ukrycia ? Była też plotka że w klubie nawet Paris Hilton nie chciała żeby siedziała koło niej w klubie na imprezie ,podobno Amanda miała też tam zachowania paranoidalne i wystraszona rozglądała się dookoła po klubie .Może ona serio bała się o swoje życie tak naprawdę a nie o to że w klubie będą jej robić zdjęcia jakieś paparazzi ? Moim zdaniem dlatego media prasa ją tak zniszczyli bo nie była taka jak chciano ją wykreować .Dlatego zrobili z niej chorą schizofreniczkę z ostrą paranoją i że chce sama siebie podpalić i bredzi coś o mikroczipie w swojej głowie a także o tym że ojciec ją molestował w dzieciństwie .A może trochę jest i w tym prawdy bo dziewczyna mogła być opuszczona przez rodzinę .Matka chciała ją odchudzać na siłę i jak podobno miała już 45 kilo wagi to powiedziała jej że nigdy lepiej nie wyglądała .Ale co dalej rodzina zostawiła ją gdy zaczęło jej odwalać na całego .Przyjaciel jej powiedział w wywiadzie że potrafiła wypalić dziennie 30 blantów ale nie pomógł jej z uzależnieniem od narkotyków .Co dalej podobno jakiś facet który chciał żeby nagrała u niego płytę rapową zapłacił za szkody które spowodowała bo jej rodzice nie chcieli pokryć kosztów zniszczenia trawnika przez ich córkę .Fajni rodzice nie ma co ;( . Pieniążki córki by chcieli brać za jej role filmowe ale pomóc własnemu dziecku to już nie pomogli .A co do świata mediów to taka prawda że dziewczyna mogła zrezygnować tak jak mówiłem bo nie chciała być taka jak taka Emma Watson która już od dawna ochoczo pokazuje znaki illuminati na zdjęciach .Amanda skończyła w wariatkowie jako niepoczytalna osoba .To smutne co z nią zrobiły media i prasa i te całe plotkarskie fora jak Pudelek ;/ Ale te plotki myślę że nie do końca są prawdą . Czemu ona tak naprawdę chciała rozpalić ogień na podjeździe sąsiadki swoich rodziców ? Czemu też była plotka że chciała ich zabić i tak oznajmiła komuś a ktoś to puścił w obieg ? Amanda zeznała że to żart i taka głupia plotka wymyślona .Szkoda mnie jej że w wieku 28 lat tak zeszła prędko na dno dzień po dniu ;( Naprawdę smutna historia .Ale zastanawia mnie to co gadała niby w chorobie już psychicznej z tym mikroczipem albo ten strach że jest wiecznie obserwowana i że ciągle nie może czuć się bezpieczna ;/ A także to że była akcja jak uzależniła się od narkotyków może dlatego pod ich wpływem potem zrobiła te akcję z podpaleniem ? A może naćpana była tak że chciała podpalić dom swoich rodziców a zabrała się za dom sąsiadki mieszkającej nieopodal ? Bo jak potem pisała że chciałaby ich zabić to może planowała to już wcześniej bo jak tak ją dręczyli i upokarzali psychicznie ? Może dlatego chciała rzekomo podciąć im żyły bo to oni ją zmienili na taką jaką jest obecnie ? Serio to dziewczyna jest pozostawiona sama sobie ;( Moim zdaniem ona dlatego nie wychodziła potem z domu i siedziała cały czas w nim bo mogła nie że boi się paparazich ale także o swoje życie .W Usa tak to działa nie poddasz się masonerii to ciebie zniszczą poprzez wykreowanie twojej osoby w mediach i prasie jako ćpunki czy alkoholiczki albo pirata drogowego ,zrobią z ciebie agresywną i nawet pedofila tak jak było z Michaelem Jacksonem . Tak więc nie warto wierzyć w to co piszą na necie i sieją brudy .Dziewczynę zniszczył świat masonerii który rządzi całym przemysłem nie tylko filmowym ale i muzycznym .

Skoro światem muzycznym rządzą Iluminaci to jakim cudem zespół Gamma Ray wydał w 2002 roku album No World Order ? Calutka poświęcona jest Illuminatom i temu do czego dążą. Chyba jeszcze ich nie ma wszędzie. Nie sądzisz ?

użytkownik usunięty
wymiatacz01

Nie znam tego zespołu i nie słuchałem tej płyty .Z tego co wyczytałem to Illuminaci chcą żeby wiedzieli ludzie o nich że są tacy jak oni na świecie tylko tutaj chodzi o to żeby nie wiedzieli tacy jak my kto do nich należy .Czyli nie znamy imion i nazwisk osób które są w tym bractwie organizacji .Ja rozumiem z tego co o tym czytałem że oni się ukrywają jak jakaś banda tchórzy co boi się pokazać światu tylko udają że są ale tak jakby ich nie było .Nie znamy ich twarzy było coś że dochodzono kto jest w tej organizacji i kto tam pociąga za sznurki ale nie wiadomo też kto tam jest na głównym stanowisku a kto na niższym .

użytkownik usunięty
wymiatacz01

Dzięki wielkie szukałem właśnie tego kawałka kto śpiewał w tym chórze Illuminati takes no control i znalazłem już .Świetne to jest i chętnie sprawdzę ich dalszą twórczość bo nawet niezła grupa jak widzę metalowa .Akurat nie trafiłem na nich wcześniej a trochę na metalu się znam , piękny kawałek i ten początek miażdży dobrze że wspomniałeś o nich bo warto było posłuchać sobie .

Fajnie, że mogę szerzyć wieść o power metalu. Co do Iluminatów to słyszałem, że to oni mogą stać za epidemią Eboli w Afryce, bo 7 mld ludzi to za dużo, aby można nimi wszystkimi rządzić.

użytkownik usunięty
wymiatacz01

A ja czytałem niby to teorie spiskowe na ich temat że Illuminaci sami zorganizowali atak na dwie wieże 11 września 2001 roku i że nie było żadnego Bin ladena .Podobno sami wyszkolili te całą Al kaide i to była fikcja a chodziło o to żeby mieć pretekst do wybuchu wojny z IRakiem żeby mogli od nich czerpać ropę .Dalej przejdę podobno z tego co tam wyczytałem na stronach w necie stoją też za abdykacją papieża benedykta 16 i przez nich musiał zrzec się funkcji papieża .Zabili także papieża jana pawła 1 który był przed naszym JAnem pawłem 2 .To oni kazali go otruć i podać mu cyjanek potasu bodajże .Stoją też za rozpoczęciem wojny światowej a tak naprawdę to oni wynajeli Hitlera żeby ją rozpętał i oni stoją za zamachem na księcia Ferdynanda i jego żonę co było pretekstem do rozpętania 1 wojny światowej . Dalej to też oni są przypuszczenia że stoją za zamachem na Tupolewa i za śmierć naszego prezydenta kaczyńskiego odpowiadają ta organizacja .Nie wiem czy to prawda ale są takie domysły że to oni kazali tam podłożyć te bomby i że kazali ich wprowadzić w błąd że się rozbili . A z tym Bin ladenem to podobno to zdjęcie było spreparowane i zrobiony photoshop jak tam go zabili podobno i że to nie były jego zwłoki tylko jakieś inne ciało .Tak więc kłamią Illuminaci w mediach.

Ta kobieta jest niestety chora psychicznie, na szczęście leczy się farmakologicznie i jest pod opieką lekarzy.

użytkownik usunięty
ChylinskaFan

Smutne to jest jak można prędko w tym podłym świecie upaść nisko i sięgnąć dna .Ostatnio znowu leciał z nią film jakiś i jak się ogląda ją na ekranie i wie się co się z nią teraz dzieje to aż się serce kraje ;/ Taka sympatyczna dziewczyna i bardzo była przyjemna a tutaj tak nagle zrobiła z siebie dno ;/ Może jeszcze powróci do zdrowia i się kiedyś okaże że będzie jeszcze gwiazdą może zwycięży te demony które ją ogarnęły po jakimś czasie ? Szkoda jej urody jak oglądałem te zdjęcia nowej Amandy strasznie się zeszpeciła bo ona nie była brzydka tylko może to rodzina ją taką zrobiła :/

Wątpię by wróciła jeszcze do aktorstwa na dobre a nawet jeśli to już nie będzie tak znana jak kiedyś. Nie oszukujmy się, jej 5 minut minęło i to dosyć szybko a choroba i jej skutki (choćby fizyczne) na tyle zniszczyły już Amandę, że no sorry ale to wrak człowieka poniekąd. Przykre ale prawdziwe, kiedyś bardzo ją lubiłem.

o czym ty w ogóle mówisz, ta kobieta jest chora, a nie "upadła" nie robi tego świadomie, co parę miesięcy ma swoje epizody kiedy zachowuje się normalnie przed chorobą, cały czas się leczy i możemy tylko mieć nadzieję, że jej się w końcu polepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones