Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

Amanda Bynes do chwili obecnej miała kiedykolwiek jakiekolwiek operacje plastyczne, poprawki względem twarzy? Ktoś coś wie na ten temat?

Sey

Czemu o to pytasz? Czyzby sie zmienila? Nie wydaje mi sie

Gryzio

jakiś czas temu wstrzyknęła sobie coś w usta ale już jej to zeszło

sara137_2

Może się nie zmieniła, ale tak z ciekawości pytam, czy taka aktoreczka też sobie coś modyfikuje. W usta coś wstrzyknęła? Może lepiej abym nie wiedział co jednak.

Sey

Zmieniła się praktycznie nie do poznania, widziałam ją ostatnio w dwóch filmach, gdzie do samego końca zastanawiałam się czy to ona. Nie wiem co ze sobą zrobiła, ale wygląda teraz fatalnie.

użytkownik usunięty
Binula

Ona często tyje, potem bardzo chudnie- może od tego.

moze cpa ;d
strasznie mnie irytuje (zezowata w ch jest), ale jednak podoba mi sie jej gra. cos w sobie ma.

malenqa3

To chyba nie kwestia tycia, chudnięcia, mimo iż jest teraz o wiele grubsza niż kiedyś. Ma zupełnie inne rysy twarzy niż jeszcze 2-3 lata temu.

Binula

W Easy A wyglada strasznie

shen16

Po prostu jestem załamana jej wyglądem. Zapamiętałam ją jaką ładniutką dziewczyne ( Ona to on , Rozbitkowe) A po prostu w ostatnim filmie wygląda okropnie. Jakaś zapuchnięta twarz i do tego te usta. Nie wiem co ona sobie myślała....... Zakładam, że jeśli faktycznie przeszła operacje to chciała być bardziej kobieca , gdyż nie oszukujmy się ma ona urodę dosyć specyficzną , taka dziewczyna z sąsiedztwa.
jeśli nie doprowadzi się do kultury ,to nie wróże jej kariery niestety

sniegolot

W "Ona to on" Amanda była bardzo ładniutka, do tego jej specyficzny charakter głosu. Ostatnio oglądałem "Easy A" (polecam) i Amanda wyglądała powiedzmy szczerze - fatalnie. Jedyne co pozostało po tamtej Amandzie to ten głos. W "Easy A" znacznie zgrubła i do tego jej twarz wydaje się być taka plastikowa. Nie ma już tej JEJ mimiki twarzy. Gdybym miał strzelać to postawił bym na za-dużo-jedzenia + botox

grzesieksw

A dla właśnie lepiej wygląda z twarzy teraz niż kiedyś. W Sydney White kompletnie mi się nie podobała , była taka chłopięca ,natomiast w Easy A moim zdaniem wygląda całkiem ładnie chociaż troszke za grubo

Eliza90

Według mnie figurę ma świetną. Na twarzy trochę utyła... Albo latka lecą, albo botox :D.

_Rutek_

W Easy A z twarzy jest odpychająca. Nie wiem jak ona to zrobiła, że ma twarz balerona i chude ciałko, ale nie wyszło jej to na dobre.

Sey

Pewnie botoks, bo on schodzi.

Somewhere

Zauważcie, że w Easy A wcale nie jest gruba, jest scena gdzie daje głównej bohaterce w twarz i jak idzie widać, że jest w miarę szczupła. Może bierze psychotropy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones