Nikki Blonsky

Nicole Margaret Blonsky

7,3
211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Blonsky

oblesna ,nie naturalna nadwaga polaczona z niskim wzrostem , przydka twarz ,przypomina buke z muminkow ,az zygac sie chce jak sie na nia patrzy :))

mihas

Zanim zaczniesz się wypowiadać na temat ludzi skończ szkołę podstawową i naucz się pisać najprostsze wyrazy takie jak 'brzydka', 'rzygać', a także pisać przymiotniki z nie. A potem spójrz w lustro, bo tylko ludzie wyglądający jakby na porodówce dostali patelnią w twarz wypowiadają się o wyglądzie innych, tylko po to żeby sobie ulżyć.

Marionetka

droga mar.....cos tam nie zwracam uwagi na poprawnosc pisowni czy zgubione literki w wystawianych przeze mnie komentarzach ,bo nie czuje takiej potrzeby ,owa poprawnosc(lub nie) spowodowana jest szybkim pisaniem ,a jesli ktos nie ma sie do czego przyczepic to wytyka bledy w pisowni , bo chyba mi nie powiesz ze komentowana przez mnie osoba jest: ladna, wysoka ,szczupla i posiada naturlna budowe mlodej zdrowej dziewczyny? ps.podstawowke skaczylem juz dawno i nie czuje potrzeby aby"sobie ulzyc" bynajmniej nie z powodu mojego wygladu pozdr :))

mihas

Czyli każdy normalny człowiek powinien obrażać osoby które nie mają figury modelki? ;) Osobiście takowej nie posiadam ale obracam się chyba w kręgu jakichś dziwnych ludzi którzy nigdy nie zwrócili mi uwagi na to że nie mam pieknej dupy ;) (biust mam za to swietny xDDDDDDD) ależ ja nie do błędów w pisowni się czepiałam ale do tego że jesteś w gruncie rzeczy wrecz chamski ;) buśka i pozdr xD

mihas

Zapisz sobie na małej karteczce i włóż do portfela, że takie dziwolągi rażą w oczy i pozostawiają niesmak w ustach u 95% społeczności umiejącej pisać :/

ptopmark

o moj ulubiony argument z FW, jesli innych nie masz to zawsze mozesz sie przyp.....za pisownie, ale brawo

mihas

Dysortografię trzeba tępić, bo zaraza szybko się rozprzestrzenia, a moja złośliwość to zemsta za założenie tego beznadziejnego tematu, który do niczego pozytywnego nie prowadzi ;)

mihas

A ja uważam ją że jest wspaniała nie każda dziewczyna by sie na to odważyła. W filmie królowa xxl zagrała świetnie w hairspray również. Chociaż nie jest szczupła ale jest dobrą aktorką. A chłopacy tak puści jak ty który zwracaja aż taka uwage na wygląd to znajdziesz sobie jąkąś ładna laske a ona okaze sie latarnica. Lepiej miec troche brzydszą kobiete ale lepsza z charakteru a wiekszośc tych ładnych elci na kase wiec jesli chcesz utrzymywac jakas Dziwencje przez kilka lat a potem dowiedziec cię że zdradza cię z najlepszym kumplem albo będzie ci wkręcać że sprząta w dobrej firmie a zamiast pucować podłogi to bedzie pucowała pały. Hah powodzenia w przyszłosci .x D

pozoga3991

tez sie zaliczam do tego komentarza? >.> bo jak na to nie patrzec moje konto nalezy do dwoch osob, pierwszy komentarz byl od chlopaka >.> co? ja tez jestem pusty? <.<

Marionetka

Nie tylko do tego co obrażał ją .; P Nie wiem czy ona ma w genach otyłosć czy przez swoją diete ale to że jest otyła nie znaczy że można takiego kogoś obrażac.

mihas

Wiesz kto dla mnie jest obleśny? Ty - oceniając ludzi po wyglądzie. Może wstawisz tu swoje zdjęcie to Cię pokrytykujemy, co Ty na to? Moim zdaniem Nikki nie jest tylko ładna, ale również bardzo utalentowana. To nieważne, że troszkę za dużo waży ;).

mihas

Nikki brzydka?? Raczysz żartować. Ona ma niespotykanie piękną buźkę.. Jest urocza i ma ten błysk w oczkach. Trzeba być totalnym idiotą aby twierdzić że jest "obleśna". Może ciut za dużo waży..no i co z tego? nikt nie jest idealny..

martynkatonie

Zgadzam się, buźkę ma piękną. Mnie się osobiście nie podoba jej figura, ale nie będę się czepiać, bowiem to nie moja sprawa. Podziwiam jej talent aktorski.

mihas

Jestem baaardzo ciekawa,jak Ty wyglądasz.NIE OCENIA SIĘ LUDZI PO WYGLĄDZIE!

mihas

Co znaczy według Ciebie "nienaturalna nadwaga"?

k_wozniak84

Popieram wszystkich... Jestem chłopakiem i wcale nie uważam jej za brzydką i obleśną, wręcz przeciwnie ona według mnie jest świetna i do tego bardzo utalentowana. Po za tym podziwiam ją za samonastawienie do siebie, bo udowodniła, że jej wygląd jej nie przeszkadza m. in.: w filmie "Lakier do włosów" gdzie pokazała że nie tylko umie grać, ale i dobrze śpiewać i wywijać naparkiecie... Pozdrawaim wszystkich fanów Nikki.

mihas

tak się zastanawiam po twojej wypowiedzi że musisz być paskudnym człowiekiem

xyli

pewnie tak :))

mihas

ale z Ciebie paskudny bambus.........az chce mi sie "zygać"... analfabeto z dupy wyjety


sabaabes

biedny hipokryto, wypominasz bledy, a nawet dokladnie zacytowac nie umiesz, do tego na koncu wyzywasz o bambusow...zal

mihas

no widzisz, nie podoba Ci sie poziom mojej wypowiedzi,a taki sam poziom ma Twoj załozony temat,
takze.............
pozdrawiam

sabaabes

to na niego nie wchodz, to moj temat

mihas

Nie każdy jest idealny, ty pewnie też nie. A jezeli drażni cię jej wygląd to poprostu nie oglądaj filmów z nią i tyle.

kathrina357

ogladalem lakier bo rozbawil mnie travolta w trailerze, ale obiecuje nic wiecej z nia nie obejrze, bo raczej w niczym dobrym nie zagra :))

mihas

Eee i co w związku z tym?

Ellesmera_11

...ze nie powinno sie jej pokazywac publicznie?

mihas

Bo co? Bo Ty tak chcesz? Z całym szacunkiem, ale to za słaby argument. :D Uroda ma się nijak do aktorstwa - pewnie Cię rozczaruję, ale nie tylko opakowanie się liczy. Miłego dnia! ;)

Ellesmera_11

czasem sie liczy, jesli jest zrobione z surowcow odnawialnych, wzajmnie milego! :))

mihas

Haha :D Jak miło wreszcie zobaczyć na filmwebie inteligentną ripostę!

mihas

Jak widzę ktoś tu potrzebuje się dowartościować.
Jesteś strasznie pusty...

nol1324

e tam, mam w sobie sporo kosci, organow, flakow i innego gowna, wiec nie do konca pusty...

mihas

frajer jesteś parówo i tyle !!

mihas

Czyli Adele też ma się nie pokazywać publicznie bo wg Ciebie liczy się wygląd zewnętrzny a nie talent jak można wywnioskować z twoich wypowiedzi?
Sorry, ale ja nie jestem idealna, mam nadmierne kilogramy a jakoś mam przyjaciół i kolegów, którzy lubią mnie za to jaka jestem. I serio, jeden kolega do mnie podbija bo uważa, że charakter jest najważniejszy.
Daj swoje zdjęcie co? Bo chcę zobaczyć osobę, która krytykując innych czuje się lepiej. Osobiście takiej nie znam i chciałabym zobaczyć.

Invisibl3e

adele robi dobra muzyke oraz ma dobry glos, a NB jest mierna aktorka, wiec nawet talent jej nie ratuje, to ze wyglada jak wyglada utwierdza mnie tylko w przekonaniu iz powinna przestac grac w filmach, moj wyglad niema znaczenia bo nie proboje grac w filmach i niegdy nie zamierzam probowac, nie interesuja mnie twoje problemy z nadwaga, skoro masz przyjaciol to do nich o tym napisz, gratuluje ze kolega do ciebie podbija, pewnie bedziecie razem szczesliwi, pzdr

mihas

Mnie twoja odpowiedź utwierdza jedynie w przekonaniu, że oceniasz aktora po jednej roli :D Serio, nie podoba Ci się to nie oglądaj. I tyle. To tak samo, jakbym ja Ci zakazała oglądać filmy, bo nie podoba mi się to, jakie oglądasz. Na to samo wychodzi.
Masz jakiś problem to zwróć się do przyjaciela jeśli takowego posiadasz i powiedz, że nie lubisz tej aktorki i skończ temat. W swoich wypowiedziach powtarzasz, że nie ma talentu i jest gruba i nie może grać. Dla innych osób ma talent i dobry głos.
Napisz coś innego, niż to, że nie ma talentu i jest gruba. Użyj jakichś argumentów na poparcie swojego zdania i nie powtarzaj się.

mihas

"Nic nie jest piękne ani brzydkie. Piękno i brzydota jest w oczach patrzącego, nawet, gdy patrzący i ten, na którego się patrzy, to jedna i ta sama osoba." Margaret Wolfe Hungerford. Ile ludzi tyle upodobań, tyle opinii o czyimś talencie i wyglądzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones