PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228412}

Szał na Amandę

The Amanda Show
5,0 2 036
ocen
5,0 10 1 2036
Szał na Amandę
powrót do forum serialu Szał na Amandę

przez przypadek obejżałam 3 minuty tego czegoś i poprostu mózg mi się zlasował, ja nie wiem kto to ogląda??

lucky_number_slevin

To jest typowo amerykański humor więc nie możemy za dużo wymagać...

ocenił(a) serial na 1
lucky_number_slevin

przejebane to. Na ch*j oni to puszczają na żig zapie.? :// Żal z tego:/ pozdro. :D

lucky_number_slevin

zgadzam się jest to jedno wielkie gówno:/ na cholere oni to puszczają??!!

millcia

Skoro jesteście tacy mądrzy, że umiecie klnąć na forum, to ciekawe dlaczego nie umiecie pomyśleć o co w tym całym "Szale na Amandę" chodzi, bo jeżeli nie wiecie, to widocznie nie jesteście tacy inteligentni ;]. (To jest chyba od 7 lat, widocznie 7-latki są mądrzejsze od was).

ocenił(a) serial na 1
shanlee

Albo jesteśmy za bardzo inteligentni by to zrozumieć.

anulek15

No to już nie mój problem :p.
Pozdrawiam ;).

shanlee

Masakra! Jaki ten program/serial jest idiotyczny!
Nie wiem po co w ogóle produkują coś takiego :/ Szkoda kasy. On nic sobą nie reprezentuje. Nie jest śmieszny.
Na miejscu Amandy w ogóle wstydziłabym się, że grałam w czymś takim. Bo choć nie jest najgorszą aktorką to jednak występem w "tym czymś" spadła na samo dno... Bo wątpię, że wymyślą kiedyś coś gorszego.
Pozdrawiam :)

_NeMi_

Przesadzacie.
Fakt. Jest trochę idiotyczny :D, ale to jest właśnie najpiękniejsze ;).
Coś nowego - drugiego takiego serialu nie widziałam. Przynajmniej to nie kolejna nudna telenowela.

shanlee

No cóż może niektórzy lubią oglądać idiotyczne programy czy seriale... O gustach się nie dyskutuje.

_NeMi_

Nie można powiedzieć, że Ci którzy to oglądają to od razu jacyś idioci, w końcu sama powiedziałaś, że o gustach się nie dyskutuje ;).

shanlee

Nie napisałam, że Ci którzy to oglądają to idioci. Tylko, że może niektórzy lubię oglądać idiotyczne programy. Słowo "idiotyczne" określało program, a nie człowieka. Pozdrawiam :)

_NeMi_

Wiem, że nie powiedziałaś tego, ale większość tak uważa więc kieruję to do wszystkich ;).

Również pozdrawiam :p.

ocenił(a) serial na 3
shanlee

"Coś nowego"?! Uhum, jasne. Coś nowego w stylu Hanny Montany, Słonecznej Sonny i innych serialów Disney'owskich gwiazdek, które są i które będą produkowane w nieskończoność, bo łatwo zarobić na płaskich i suchych żartach.

lucky_number_slevin

to w takim razie nie widziałas innych gorszych filmow.
nic dodac nic ując.

lucky_number_slevin

Szczerze? To jedyna głupsza rzecz jaką w życiu widziałam to "BRAVO" (bez obrazy dla fanów tej "inteligentnej" gazetki). Ech, jak to dobrze, że są jeszcze polskie kabarety.

ocenił(a) serial na 7
Eowyn

Oh god. Zanim napiszecie, że straciła w waszych oczach to spójrzcie na datę tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 3
lucky_number_slevin

taa, właśnie zgadzam się z większością.
ten cały "serial" jest tak głupi, żałosny i nie ambitny, że szkoda na to patrzeć. jak to mogło przynieść sławę Amandzie?

ocenił(a) serial na 1
lucky_number_slevin

Ja to samo. Zastanawiałam się jako dziecko, kogo to śmieszy?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones